wtorek, 20 sierpnia 2013

Zrzut informacji.


   Dziś tak jak jest w tytule postanowiłam zrobić już drugi z kolei "zrzut informacji" o naszych aktorach. Zapraszam do czytania. ;-)

- Nathalia pojawiła się na premierze filmu ,,Resident Advisior" nasza Nath gra w nim niejaką Hanna. Króciutki opis filmu: Troje pierwszorocznych studentów uczestniczą w swoim pierwszym semestrze w ich legendarnym uniwersytecie stojącym w RZS. A oto plakat i  oficjalny trailer filmu:


Nathalia to ta druga od prawej w czerwonej opasce.

Nie ma co piękny obrazek. X(  bleh.

 Już z samego plakatu i z zapowiedzi można wywnioskować, że ten ,,film" na pewno nie jest na miarę oscara czy złotego globu, to tylko przygłupawa  "zboczona" komedia. Chociaż ja nie mogę uwierzyć, że nasza Nathalia zniżyła się do takiego poziomu... I przez takie za przeproszeniem "gówno"trzeba od razu rezygnować z TDA??? Phi..

Mniejsza o  to... Zobaczcie jak się prezentowała na premierze:







Nathalia była bardzo dumna ze swojej wieczorowej stylizacji i na twitterze osobiście podziękowała styliście, który ją zaprojektował - Monty'emu Jackson'owi. Ja osobiście uważam, że wygląda ładnie,ale bez szału... :-/

- Oprócz tego Nathalia niedawno wzięła udział w sesji zdjęciowej. Tym razem stanęła przed obiektywem Austina Visschedyk'a oto rezultaty współpracy z nim: 

Normalnie kofffam to zdjęcie ♥♥♥♥ <3 <3 <3






- Jeśli zastanawiacie się co teraz porabia Ana, to mam dla was odpowiedź: podróżuje. Niedawno wyjechała do Nowego Jorku by rozpocząć pracę nad nowym filmem reżyserii Maryi Cohn - ,,Dziewczyna w ksiązce" (The Girl in the Book) skąd wstawiła Masę zdjęć na swojego instagrama. (foty poniżej). Obecnie ma przerwę w filmowaniu i wybrała się razem z przyjaciółmi do Palm Springs w Californi (takiej to dobrze)

pakowanie przed podróżą

paszport i scenariusz ,,Dziewczyny w Książce"

Nowy Jork
(Tutaj niektóre zdjęcia Any z przyjaciółmi są tak bajecznie piękne i kolorowe, że bez problemu mogłyby się znaleźć w jakimś magazynie modowym)



przy ,,kolorowej ściance"w Brooklynie 
na planie ,,Dziewczyny w Książce"
New York ♥♥

wschodnia strona Nowego Jorku

most na Manhattanie

park centralny

na planie ,,Dziewczyny w Książce"


Palm Springs



rzeka Yuba 

rzeka Yuba





Co jak co,ale ja zazdroszczę Anie. *_*

- Burkley znajduje się obecnie na planie najnowszego serialu ,,Ludzie Jutra" (The Tomorrow People) Więc niedługo będziemy mogli podziwiać serialowego Eddie'go na małym ekranie w stanach, a u nas w Polsce bez problemu na takiej stronie jak Kinomaniak.tv a to dlaczego? Ponieważ widać, że szykuje się wielka produkcja,w którą zaangażowanych jest wieele doświadczonych ludzi z branży kinowej, np.jedną z producentek serialu będzie Julie Plec (producentka wykonawcza Pamiętników Wampirów i The Originals). Jest to jak sama powiedziała ,,Jej najnowsze dzieło" Serial jest obecnie w fazie nagrywania. Burkely -zobaczymy się znów już niedługo. ;-)

plakacik promujący. ^_^

- Jeśli myślicie, że tylko Burkely znalazł pracę w innej produkcji to jesteście w błędzie! Eugene zagra w filmie ,,Zanim zasnę" (Before I Sleep) młodego Eugene (młodego siebie XD) Podejrzewam, że nie jest to zbyt wielka rola, gdyż nasz Jerome gra tam ,,Eugena", który ma 20 lat, a oprócz niego jest jeszcze dwóch aktorów grających tę samą postać co on. Z tym, że jeden z nich gra 48 - letnią wersję ,,Eugena"a drugi 70/80 - letnią. Ale... I tak mam zamiar obejrzeć. ;-)


                                                                                                                   Na dziś to tyle. Bay!!
                                                                                                                             krola5525








wtorek, 13 sierpnia 2013

Wykreślanki + apel

   Witam po długiej nieobecności. Odpoczęłam trochę przez ten czas i chciałabym was zapewnić, że od teraz notki będą pojawiały się częściej, tylko o tematyce raczej odbiegającej od TDA ale lepsze to niż nic prawda. ;-)

Na początek chciałabym wam pokazać wpis z konta polskiego nickelodeona: klik Pod zdjęciem redaktorzy napisali:


Na razie nie potwierdzono jakie są dalsze losy "Tajemnic domu Anubisa"

Więc apeluję do was: Nie wierzcie w to,co wypisują niektórzy. Nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Jest szansa na emisję 4 sezonu, a w wielu wpisach na blogach,czy komentarzach Sibunersi wypisują przeróżne rzeczy na ten temat. Większość pisze np. że nie będzie 4 sezonu bo film miał go zastąpić. Spotkałam się również ze wpisami, które mówiły, że 4 sezon został już potwierdzony a zdjęcia do niego ruszą niebawem. Mówię jeszcze raz: NIE WIERZCIE W TAKIE RZECZY!!! I jeszcze słówko do adminów blogów, którzy kiedykolwiek przekazali podobne niepotwierdzone oficjalnie informacje: Nie róbcie czegoś takiego. Powodujecie takimi wpisami niepotrzebne nikomu nieporozumienia i plotki. Po co w ogóle prowadzicie blogi o serialu skoro umieszczacie na nich nieprawdziwe informacje?? To co piszecie w takich sytuacjach to tylko i wyłącznie wasze (lub osoby,od której dowiedzieliście się czegoś takiego) domysły i spekulacje. Czy nie warto by poczekać z podobnymi informacjami aż będziecie w 100% pewni prawdziwości tego co piszecie,a w notce mogli podać wiarygodne źródło skąd takie coś posiadacie? To za duży wysiłek dla prawdziwego fana, być na bieżąco? Raczej nie. Po to właśnie istnieją blogi o serialach: Żeby innym fanom przekazywać prawdziwe i potwierdzone informacje, które posiadacie. Więc proszę was: pomyślcie 2 razy zanim  przyjdzie wam do głowy napisanie czegoś podobnego. Przez takie kłamstwa i wymysły ludzie usuwają i zawieszają swoje blogi, bo sądzą, że nie będzie o czym pisać gdy serial nie będzie już kręcony. zanim usuniecie bloga z takich o to powodów poczekajcie trochę na oficjalne potwierdzenie. Może się zdarzyć, że jednak powstaną kolejne sezony a wy będziecie chcieli znów pisać i co wtedy? Zakładamy bloga od nowa i mamy nadzieję,że znów się wybijemy, TAK? Już lepiej zawiesić...
 
   Postanowiłam wam to napisać, gdyż wczoraj wieczorem przeglądałam jednego z popularniejszych blogów i natknęłam się na wpis, w którym było napisane,że to już koniec TDA. Wpis oczywiście niepoparty żadnym wiarygodnym dowodem - żadnym linkiem ani niczym, a w komentarzu informacja od anonima, że kolejny sezon został już potwierdzony - komentarz również jak wpis niepoparty żadnym dowodem. Jak się pewnie domyślacie w komentarzach wybuchła wojna pomiędzy adminem a komentatorem. Mnie osobiście strasznie wpienia takie coś,więc chciałabym, żeby takie zachowania rzadziej się zdarzały.

   No ale koniec już tego mojego gadania czas na wykreślanki!

1.
Szczerze powiedziawszy już zupełnie zapomniałam o tej wykreślance. :-P Dziękuję anonimowi, który mi przypomniał w komentarzu
.

Zdecydowaliście, że odpada nr. 7 - Nowy Jork.  Zmiana zasad - Jako że wakacje już się prawie kończą głosujcie na 2 numerki, które mają odpaść.

2. Nowe!!!
Który chłopak z TVD najbardziej pasuje do Joy? - Zdaję sobie sprawę, że niektórzy nie oglądają tego serialu ,więc te osoby mogą wybierać ze względu na wygląd (poniżej zdjęcia chłopaków) lecz te osoby, które znają ten serial i go oglądają proszę o oddawanie głosów bardziej ze względu na charakter i osobowość bohatera niż na jego wygląd, chociaż nie naciskam. Zróbcie jak uważacie. ;-)



1. Damon





2. Stefan


3. Jeremy






4. Matt



5. Klaus 






6. Elijah


7. Tyler





Głosujemy!!!

   Postanowiłam również zrobić sondę. Mianowicie - Na najpiękniejsze oczy TDA wśród dziwewczyn!
Na początek - Klariza vs Tasie


Która ma piękniejsze spojrzenie?? Piszcie w komentarzach!


Jak głosować
Niby wszyscy wiecie, ale żeby sobie ułatwić liczenie głosów (czasami ludzie piszą, np. "Ana" a ja muszę się domyślać czy chodziło o to, że ma zostać czy odpaść :-P) pokażę wam w jaki sposób pod MOIMI sondami i wykreślankami głosować. A więc:

W 1 wykreślance - Wybieracie 2 numerki, które mają odpaść. Proste,ale gdy zostaną już tylko dwa też głosujecie który ma odpaść.

W wykreślance 2 - Zasady takie same jak w 1 - tylko,że wybieracie 1 numerek, który ma odpaść.

W sondzie - W tytule jest "najpiękniejsze oczy" czyli jak sama nazwa wskazuje wybieracie dziewczynę z piękniejszymi oczami. (czyli tę, która ma "wygrać" XD)

Przykłady (jak powinno to wyglądać w komentarzu):

NP.
Wykreślanka 1 -  1,2
Wykreślanka 2 -  6
Sonda -  Tasie

lub:

NP.
1. odpada 1 i 2
2. odpada 6
3. wygrywa Tasie

Sposoby jakie tylko chcecie. Oczywiście można inaczej, bylebym tylko się domyśliła. ;-) Takie zasady będą obowiązywać raczej we wszystkich sondach i wykreślankach, które robię. Gdyby nastąpiła jednak jakaś zmiana to zostaniecie o tym poinformowani.
   Mam nadzieję, że będziecie głosować licznie.Nie tak jak ostatnio - zagłosowały 2 osoby. Ile was to kosztuje? Parę kliknięć na klawiaturze. Więc proszę was jeszcze raz - GŁOSUJCIE

krola5525